| Yusuke16 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine, intr-o chestiune importanta si totusi minimala. Cati bani iti trebuie (Euro) la trecerile la vama pana in Italia, cum s'ar spune bani de buzunar ...Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Cred ca 10 euro de persoana ar ajunge pentru ca iti trebuie de W.C si in cazul in care vrei sa iti cumperi ceva de la popasuri.

5 răspunsuri:
| EuNuTu a răspuns:

Cum vine asta? Bani sa treci vama?

| Yusuke16 explică:

Doar atata? 10 euro? eu credeam ca e 50 de eurohappy...Ms.

| elenaoprisan a răspuns:

Nu se mai controleaza cum era mai demult ...sa ai o anumita suma, sa o arati la vama.Dar recomandat este sa ai vreo 100 de euro pentru un wc, un suc o apa...si recomandabil mai micuti, bancnote de 5, 10, euro.Si nu uita de "cheta".

| elenaoprisan a răspuns:

Si crede-ma ca am fost plecata.Cel mai recent, cu autocarul anul trecut.O sa faci popasuri si trebuie sa mananci si sa bei, de wc nu mai zic! Iar in Italia la agentia lor (nu mai stiu unde)veti face un popas ceva mai lung unde toata lumea isi ia mancare gatita si nu costa un leu-doi...chiar vei avea nevoie de o mancare calda!

| Yusuke16 explică:

Multumesc ca m-ai informat happy