| AloneQsFini a întrebat:

Cine stie in ce consta practica la profil de turism?

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Buna! eu sunt la liceu la profil de turism, si acum fac practica.Profesoara mea, ne-a impartit pe grupe si ne-a trimis pe fiecare grupa la agentiile de turism din oras.Stam cam 2 ore pe zi.Aici invatam cum sa facem un program turistic, cum sa completam bilete de avion, cum intocmim tariful pentru cazare.winking

| QueeN ♥ a răspuns:

Frati'miu e la profil turism, si acum tremina a 12-a, si din cate stiu, timp de doua saptamani de practica a stat acasa.Asta stiu eu.

| Loredana_4432 a răspuns:

La facultatea de turism mergi o saptamana in excursie smug e o practica deosebita care cu siguranta iti va lasa niste amintiri greu de uitat. merita!