| 001agent001 a întrebat:

Cîte ştii despre cele 7 minuni ale lumii? Care este favorita ta?

3 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Favoritul meu este Colosul din Rhodos, actuala Grecie, superb...

| Arthur a răspuns:

Dacă au fosst minuni înseamnă că au fost realizări deosebite pe care le-a admirat multă lume. Din păcate mă rezum la a o admira pe ultima realizare rămasă. Aş fi dorit totuşi să citesc scrierile bibliotecii din Alexandria plimbându-mă prin grădinile suspendate sub razele farului din Alexandria.

| Alyna36 a răspuns:

Gradinile Suspendate si Piramida lui Keops