| CaLyStuu a întrebat:

Cluj sau Brasov? Ce ziceti? E mai bun Cluj-ul ca oferte educative ( facultati, licee ), ca istorie, ca turism? Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| NegruAlb a răspuns:

Salut!
Pentru educatie, alege Cluj-Napoca fara sa eviti. Pentru restul
alege Brasov. Sunt din Cluj si pot spune ca imi place mai mult Brasovul ca oras. Pentru distractie cred ca sunt la acelasi nivel amandoua, poate noi avem unele festivaluri mai atractive (gen untold sau electric castle, etc.). Mai avem si stadionul care poate organiza diferite meciuri europene interesante, sau concerte. Totusi as opta pentru Brasov, sincer imi place mai mult. Acum fiecare cu parerea lui.
Bafta in alegere!winking

6 răspunsuri:
| NightcoreMusic a răspuns:

Brasovul, din toate punctele de vedere, Este foarte bogat in istorie. si multe altele, Clujul este un oras foarte. cum sa zic. Excentric. si undeori cand este un derby U Cluj CFR Cluj iese cu morti

| dragosbogdan001 a răspuns:

Brasovul e mai interesant! Parerea mea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar Clujul e mai ofertant in ceea ce priveste educatia, dar ca si turism Brasovul probabil e pe primul loc in tara

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Din punct de vedere istoric, turistic, clar Brașovul.
Din punct de vedere educativ, Clujul. Universitatea Babeș Bolyai este una dintre cele mai bune universități din țară.
Acum depinde ce te interesează cel mai mult pe tine.
Mai așteaptă să primești și alte păreri.

O zi bună!

| KamaSutra a răspuns:

Clujhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj