| anonim_4396 a întrebat:

Condițiile din Wizz la cele mai ieftine locuri sunt suficient de confortabile pentru zboruri de peste 1 ora? E adevărat că zboară toți țăranii needucați?
Eu n-am zburat în viața mea cu avionul și unde am fost, am fost cu mașina.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E adevarat si acum vei fi si tu printre ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, la wizz am vazut cei mai needucati si nespalati si cocalari pasageri

| mihai69 a răspuns:

În ziua de azi în orice avion e posibil să te simți ca în microbuzul de Dâlga, ăla de seară, când vin oamenii asudați de la muncă...
Condițiile de confort sunt OK la orice avion dacă nu ești mai înalt de 175-180. Altfel, cam stai cu genunchii la gură. De aia eu îmi iau loc spre mijloc (la coridor) și stau cu picioarele acolo.