| Skillisallineed a întrebat:

Cred ca sunt singurul pe care il bate viza, vreau sa imi spuneti tot ce stiti despre viza, daca joc la loteria vizelor si pierd pot sa ma duc sa-mi iau dupa aceea viza cu banii, am 18 ani nu am copii nu sunt casatorit ce e logic, nu pot avea, logic, nici un loc de munca inca, deci is mai multe tipuri de viza? eu vreau sa ma mut acolo As fi foarte recunoscator, FUNDA + VOT

1 răspuns:
| Tonea_Razvan_1986 a răspuns:

In situatia in care nu castigi, poti aplica pentru viza, insa sansele sunt minime, nule as zice, tinand cont de datele pe care ni le-ai comunicat.