| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Miley Cyrus va da un concert in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca da. dar cred ca nu...ma rog SPER CA DA!

80 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde sti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred.Pentru ca ea este o vedeta prea mare ca sa vina in romania. Tara noastra este cea mai urata tara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu cred
Miley Cyrus a avut un concert la bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma pis pe ea.Nici daca mi-ar da cineva bilete gratis nu m-as duce. Le-as arunca la gunoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor daca ar veni ar trebui sa se grabeasca pentru cica din vara NU O SA MAI EXISTE hannah montana...asa ca succcexs tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni nu stie, nimeni nu a fost acolo si-a intrebat-o daca va da va da, daca nu nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Good, definitely one to come to Romania but over 2 years, because I have very many concerts. my mail: mileymonkey. xoxo @ hotmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa vina in romaNIA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A facut-o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kh1ss, esti cam nesimtita, si cam vaca, nu mai comenta daca nu sti cum sunt vedetele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de accord cu kh 1 ss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de accord cu kh 1ss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da va da un concert in bucuresti pe ls inceputul luini agust dar suma cerută pentru prezenţa vedetei de doar 18 ani se ridică la 250. 000 de euro. Surprinzător este că suma pe care Lady GaGaa cerut-o ca să concerteze la noi în ţară ar fi fost doar cu 50. 000 de euro mai mult.

Cu toate că oficialii au discutat despre potenţiale sume de bani, Miley nu a spus nimic concret despre venirea sa în România.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| summergirl25 a răspuns:

Nu cred, dar nu vreau ca tu sa nu mai speri! Poate se va indeplini dorinta ta!

| andreea171998 a răspuns:

Eu cred ca va da, pentru ca este foarte populara si nu are cum sa-si dezamageasca fanii romani!

| alexandratudor15 a răspuns:

Pai ...cine stie... dar oricum nu acum ...ci daca e peste ca-ti va ani!

| teddy_8141 a răspuns:

Da

| violet a răspuns:

Daaaaaaa! Adica sper! De ce nu?
Nu sintem cine stie cine! Nu sintem o rusine... sintem oameni ca cei din america, anglia, etc!tongue

| mecool a răspuns:

Da...eu cred
Miley Cyrus chiar a avut un concert in bucuresti
Anul viitor o sa mai vina inca o data in romania si o sa aiba un cuncert in sibiutongue