| iul000 a întrebat:

Credeti ca radu mazare ar fi bun de ministru al turismului

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Radu Mazare(cu litera mare)nu ar fi bun de ministru al turismului.Sta toata ziua pe plaja cu fetitele si nu are timp sa isi faca treaba.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e bun nici de primar

| greyhound a răspuns:

Doamne fereste! Lasa-l unde e, ca e bine. E bine ca kitsch-ul si talhareala sunt ingradite acolo si nu s-au extins si spre alte zone.
Nu vreau sa ajung sa imi fac fiecare vacanta in strainatate de nevoie, sa aiba fiecare de ales - esti taran (scuze ca generalizez), te duci pe litoral, nu esti, ai si alte variante

| vinusipaharu a răspuns:

Nu!

| elyn a răspuns:

Eu cred ca domnul Radu Mazare are multe veleitati politice!