| alexandruvl a întrebat:

Cum ajung din aeroport(Baneasa) in Militari(autogara) traseu cel mai scurt ieftin si rapid?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu Ratb: Masina 783 pana la Universitate si apoi masina 336 pana la P-ta Gorjului si troleul 61 pana la autogara militari.
Masina 783 pana la P-ta Unirii si apoi metroul pana la statia Pacii (magistrala Preciziei). Varianta a 2-a este mai rapida.Sau se mai poate orice masina pana la Piata Presei, apoi tramvaiul 41 pana la Lujerului si de acolo metroul pana la Pacii sau troleul 61.

| alexandruvl explică (pentru ASIGURATORUL):

Multumesc sper sa imi fie de folos