| Mihai_Catalin_1972 a întrebat:

Cum ajung si eu de la Autogara 13 septembrie pana la autogara Militari de unde pleaca microbuzele spre Sibiu? Multumesc

4 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Cu gps pornit pe mobil deschizi maps si scrii sus unde vrei sa ajungi,, autogara Militari'', ar fi ideal sa ai si datele mobile deschise si dai start, o sa primesti si audio si pe harta pe unde trebuie sa mergi

| Mihai_Catalin_1972 explică (pentru LasleaIoan1972):

Multumesc.Dar pe mine ma intereseaza cu ce mijloace de transport in comun.E greseala mea ca n-am specificat

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru Mihai_Catalin_1972):

Pe maps poti selecta cu ce te deplasezi si daca selectezi autobus iti da exact ce autobuz si ora la cere vine si unde schimbi si ce autobuz iei pana ajungi, doar utilizeaza maps

| vjr1979 a răspuns:

Parerea mea ca cel mai simplu ar fi cu un autobuz de la 13 Septembrie la Piata Unirii si de acolo luat metroul, care trebuie schimbat de doua ori insa, la Piata Victoriei si Eroilor.