| Gabi_Si_Lili_Ciora_1976 a întrebat:

Cum ajung din Autogara Militari in zona Timpuri Noi la gura de metrou?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza-ti moovit pe telefon si o sa te ajute foarte mult.

Cel mai simplu sa iei metroul de la Pacii si te duce chiar la Timpuri Noi, iei metroul pe care scrie Anghel Saligny si cobori la statia Timpuri Noi

| cristi202 a răspuns:

Cu metroul. Gura de metrou de la Pacii e chiar in intersectia linga care se afla autogara. Iei metrou direct, iar statia Timpuri Noi e prima dupa Piata Unirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okay,uite aici cea mai usoare metoda:
1.Intra aici: https://goo.gl/AsGcU8
2.Apasa butonul "Indicatii de orientare"
3.Introdu punctul de plecare sau foloseste loctia ta
4.Selectezi traseul dorit
Asta e tot.Stiu ca poti descarca harta online daca nu ai conexiune oriunde.