| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Cum e in Grecia am un coleg pe nume flavius si merge in Grecia ma cheama vlad si vreau sa stiu cum e la greci imi place Grecia ca are mitologia frumoasa.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cald.
P. S. Bine ca macar la urma ai pus un punct, ca altminteri, fraza ta nu prea are cap si coada.

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

O tara frumoasa plina de istorie. Mertita sa te duci sa o vizitezi. Ai ce vedea.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Grecia e superba! Numai amintiri fierbinti am pe acolo!

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Da multumesc dar vreau sa stiu ce e de vazut.

| Irina a răspuns:

E foarte frumos, ai ce vedea si ce vizita..mare grija la hoteluri, ori pici foarte bine ori foarte prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

grecia este o tara frumoasa, cu o populatie de origine elena, care vorbesc limba greaca, peisaje mirifice de origine greceasca, chestia care ma zgindare la cutiua nu stiu vaca in ce limba muge? in rest toate bune si la locul lor! Kalimera!