| Bogdanmanolachi a întrebat:

Cum este in paralia katerini? Cum e drumul pana acolo cu autocarul? Cam peste 1 luna plec si sunt curios sa va aflu si opiinile voastre.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| mihai69 a răspuns:

Drumul cu autocarul e lung și poate fi chiar neplăcut. Depinde de ceilalți călători (în primul rând) și de compania cu care mergi.
Paralia e un fel de Eforie, doar că e în Grecia. E plin de români, dar mai vin și ruși, sârbi și alții din zonă. Depinde ce cauți - unora le place la nebunie, alții nici nu mai vor să audă după ce au fost odată acolo.