| anonim_4396 a întrebat:

Cum este prima data cu avionul?

Răspuns Câştigător
| MadalinaDaiana a răspuns:

Este foarte tare happy Atunci cand decolezi o sa simti fluturi in stomac laughing

3 răspunsuri:
| melissaandra a răspuns:

Este super.te simti regele lumii...la inceput iti este frica dar dupa trec toate emotiile.dai funda?

| Căătălin a răspuns:

MORTAL! rolling on the floor

| Mihai26 a răspuns:

Hm, duminca trecuta am zburat, ce pot sa iti zic.E mai greu cand decoleaza si cand aterizeaza.E o senzatie mai speciala, dar placuta. Sper sa nu prinzi nori ca sa ai o priveliste frumoasa. Oricum lasi emotiile deoparte si traiesti clipa, o sa-ti placa.