| Pukca a întrebat:

Cum e prima data cu avionul? Voi merge pentru prima data si mi-e foarte frica si am si foarte multe emotii...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E foarte cool, la inceput simti ca daca mergi cu masina cu viteza mare, simti ceva extraordinar pe bune, apoi simti cum esti in aer, e o senzatie, apoi numai simti nimic decat ceva la urechi, nu te speria e ceva foarte fain

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa ai un soc cand decoleaza pentru ca va accelera violent si foarte rapid pana la viteze de 300 400km h. Odata ce e in aer nu mai simti nimic.

| Donsavas a răspuns:

E o experiență frumoasa, nu ti fie teama! Nu e ca si cand vei sări cu părăsita!

| energia a răspuns:

Prima daca cand am fost cu avionul, am avut 5 ani. Imi amintesc doar ca am inceput sa plang, nu exagerat de mult incat sa ii deranjez pe cei din avion.
Iti dai seama, nu prea pricepeam prea multe.
Insa, m-am obisnuit deja si as merge tot mai des.
Este o experienta tare placuta si chiar relaxanta.