| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sa fii receptioner? a mai lucrat cineva? as incerca si eu sezonier vara asta, dar nu stiu ce sa zic, am concediu vara si nu mi-ar strica niste venituri in plus.

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Esti tare insistent cu intrebarea asta.
se pare ca n-ai fost multumit de raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru zdrangoi):

Vreau mai multe opinii, nu e cazul sa te bagi si la a 2 a daca la prima nu ai primit funda, iar faptul ca ai raspuns si pe langa subiect denota ca esti un caca maca care te bagi in seama aiurea si dai raspunsuri ca sa nu dormi sau vrei "campionul zilei"

| zdrangoi a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti si fraier si impertinent.
Daca ai acest comportament si vocabular mai bine ramai acasa,
nu te va angajaza nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru zdrangoi):

Esti un nesimtit care se baga in intrebari fara sa aiba habar, un speculator trist, dispari

| yuly04 a răspuns:

Ca sa fii receptioner trebuie sa ai studii in domeniu acolo te evalueaza la competente si trebuie sa stii foarte bine limba engleza si cea franceza.

| RealityCheck a răspuns:

Este foarte ok, dar trebuie sa stii la perfectie o limba straina de obicei se cere limba engleza, si daca stii chiar doua limbi straine e mult mai ok