| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey all:**!
Cine stie astia de la profesionala de la prof. Receptioner si distribuitor vara trebuie sa se duca cu clasa la mare sa lucreze? eu de abia am term a 8a si am dat la receptioner si vreau sa stiu exact
Funda:**

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde cu ce unităţi/firme au încheiat Contract pentru efectuarea practicii profesionale.
Eventual, întrebi la Secretariatul şcolii respective...

Toate cele bune.

| Barbiiiedoll explică (pentru bursuc001):

Si in timpul scolii la practica ce facem?

| bursuc001 a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Depinde de materiile ( de specialitate ) la care faceţi şi cursuri ( în fiecare an )...
N-aş putea să-ţi spun exact happy

Oricum, practica o faceţi în diverse unităţi - probabil în hoteluri şi restaurante.

O seară frumoasă.