| tapmap a întrebat:

Cum incarc poze pe Google Maps?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca pozele sunt de suficient de buna calitate, atunci le poti oferi lui Google, pentzru vanzare (daca sunt interesati).

| Brizbriz a răspuns:

Faci produsul mezilor... pe googal mapz

| Brizbriz a răspuns:

Poate crezi ca am facut katerinka degeaba
pute-ai DIRECT sa pui exact cuvintele astea, chiar pe google, si primeai raspuns... instantaneu:
https://www.google.com/search?q=Cum+incarc+poze+pe+Google+Maps

| MihaiG9192 a răspuns:

La o anumita locație? Cum ar fi restaurant de exemplu?

| AlfredoAlfonzo a răspuns:

Salut, cum deschizi aplicatia >> te duci in partea dreapta la poza ta ( profil-ul tau ) unde dai si click dupa acolo selectezi din meniul care a apartu profilul tau >> dupa o sa ai sectiunea fotografii unde in partea dreapta ai adauga o fotografie intrii si incarci poza.