| Karelia123 a întrebat:

Cum va convingeti parintii sa va lase in tabara?/
Cele mai bune idei funda+Voturi.

Răspuns Câştigător
| Aiureeaaa a răspuns:

Fi antena la mine!
Vezi cand mama ta este in cea mai buna stare si incepi sa ii zici ca se organizeaza o tabara si se duc ogramada si bati apropoul pe tema asta si tot asa, si cu tatal taw faci la fel.Crede-ma functioneaza devil

Bafta!

4 răspunsuri:
| VintageSoul a răspuns:

Le promiti rezultate scolare bune,
Esti mai responsabil si le arati cat de mult iti doresti sa mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce tabara :vara sau iarna.
Eu as face asa: Mama/tata lasa-ma te rog in tabara deorece cred ca e mai importanta si sanatatea mea plus vreau sa mai socializezi vreau sa invat lucruri noi care le pot spune prietenilor mei.Am sa invat multe jocuri care vreau poate sa le arat copiilor mei deci ma lasi? O sa ma simt bine daca ies la aer curat fug, alerg si ma joc in grupe! FUNDA?

| OtiliaP a răspuns:

Le promit ca voi invata bine, ca voi face tot ce e posibil sa nu mai am observatii+citesc o carte, asa parintii stiu ca esti responsabil. Sper sa-ti fiu de ajutor!

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

La mine nici nu e nevoie sa ma rog de ei, ca ma lasahee hee Atata timp cat ai rezultate bune la invatatura si esti o persoana "mai cuminte" care nu face prostii(ex. nu se drogheaza, nu fumeaza) eu cred ca te vor lasawinking fara sa te mai rogi de ei.