| alexandra_8650 a întrebat:

Cum va petreceti sarbatorile? In familie, cu prieteniisau cum.

Răspuns Câştigător
| Lxa a răspuns:

Cu famila. Pentru că, în ochii mei, Crăciunul reprezintă acea sărbătoare în care întreaga familie, se află în jurul bradului şi, acompaniaţi de mirosul fermecător al cozonacilor, îşi împărtăşesc ultimele întâmplari sau chiar citesc un fragment din Biblie.
Sărbători fericite alături de cei dragi!

6 răspunsuri:
| AAAdelin a răspuns:

Eu an de an sarbatorile (oricare) m-i le petrec cu familia deoarece doar famelia este cea mai importanta parte a comunitatii apoi prietenii,...

| sunset a răspuns:

De Craciun stau cu familia, iar de revelion, ies cu prietenii.Asa am facut mereu.
Tu?

| Alle15 a răspuns:

Eu prefer in familie deoarece cum sa sarbatoresti mai bine decat cu familia ta? Este o reuniune de familie care daca ai probleme cu unii membri poti indeparta ura si ciuda si poti fii mai bun pentru o zi!

| Adina_3650 a răspuns:

Cu familia. Prietenii te pot trada, poti sa te imbeti etc. Daca te simti bine alaturi de prieteni e ok. Familia este cea mai importanta pentru minepuppy dog eyes. Fundapuppy dog eyes

| forever4you a răspuns:

Pai sarbatorile mereu mi le petrec cu familia...cu ei ma simt cel mai bine si revelionul cu prieteniibig grin

| oxana17 a răspuns:

Cu familia, la tara, mama, tata, fratele, bunicii, matusile si unchii, verisorii...toata familia...asa facem mereu si e frumos ca doar la evenimente mai importante ne intalnim.