| Julia_2262 a întrebat:

Cum vi se pare in Paris?

3 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Minunat! Ma gandesc totusi uneori ca multi dintre noi nu au ocazia de a merge in alte tari(ce alte tari!? nici in Romania noastra), iar unii nu stiu cum sa se mai distreze. In fine, bravo lor ca stiu sa se distreze(si eu sunt una dintre ei I don't want to see). Pupici!

| Me_3490 a răspuns:

Este un oras superb! Eu am fost in el. Dupa mine, e cel mai minunat oras! love struck I love struck Paris

| maradi3 a răspuns:

Daca mergi singur,e destul de trist... daca mergi cu persoana iubita,nu prea mai conteaza locatia! Presupunand c-o sa mergi numai in zona turistica... faptul ca esti acolo si stiind cata lume-si doreste asta, te va face sa te simti intr-un anume fel! Iar cu negroteii aia de sub turn sau din orice alta parte care o sa-ti ofere pliante sau turnuletze, negociaza pana la sange fiindca e banul tau la urma urmei!