| LoveTenis a întrebat:

Dacă a fost cineva în Cipru! Cum e acolo? Cum e temperatura apei? Cum e nisipul? Cum e mâncarea? Cum sunt hotelurile! Și cei care au fost cum a fost acolo? Cum a fost temperatura? Și cam în 30 august cum este acolo?(Cam pe 30 august voi pleca euwinking )
Mulțumesc anticipat celor care vor răspunde! Cel care îmi va răspunde la toate întrebările va primi fundiță!:*

3 răspunsuri:
| elyn a răspuns:

Temperatura este mai ridicata decat la noi,(10 grade) hotelurile sunt curate,mancarea traditionala, dar poti servi si altceva, nisipul are finetea lui, merita vazut, vacanta placuta!

| mihai69 a răspuns:

Răspunsul tău aici: amfostacolo.ro/cipru-pareri,41/