| Liliak a întrebat:

Daca a mai fost cineva in Kusadasi Turcia la inceputul lui iunie va rog sa-mi spuneti cum e vremea si daca se poate face plaja si baie in mare.Trebuie sa-mi iau si haine groase(maneca lunga)? Ploua in iunie acolo? va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost chair la inceputul lui iunie in 2009... a fost grozav! in legatura cu ceea ceai intrebat...nu,nu trebuie sa iti iei haine groase, pentru. ca acolo e ffffff cald, iar marea e numai buna de scaldat happy. distractie placuta

3 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

Vremea este super pentru plaja dar eu nu am mai coborat la mare si am stat numai la piscina doar seara mai bate usor vantul in rest turci stiu sa faca turism de calitate la ce hotel?

| khrys a răspuns:

Am fot si e splendit e destul de cald dar ca sa nu te pcalesti scrii in google vremea in kushadasi

| Samy48 a răspuns:

Eu am fost nu chiar in iunie dar acolo am inteles ca ploua prea des asa ca nu ai de ce sa iti faci grijiwinking dar poti sa iti iei un hanorac ceva pentru seara cand bate vantul