| adriangabor92 a întrebat:

Daca ai cele mai multe fundite de pe TPU ce poti castiga? Pentru ce sunt de fapt funditele?

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Fundele is dau puncte cu care urici in top
adica
o funda
inseamna 100 de punctee
adica daca cineva is da o funda ai cu 10 puncte mai mult

12 răspunsuri:
| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Daca ai 300 si mai mult de atit si inca milioane de puncte poti deveni expert TPU.

| RфZaημtzα a răspuns:

Nu castigi nimic decat devii expert TPU si esti mare in RANK.hee hee

| mihaibrasov a răspuns:

Castigi puncte. Scopul site-ului este de intrajutorare reciproca, idee preluata de la yahoo answers. Merge pe principiul daruiesti si castigi, nu te astepta la castiguri materiale.

| sensesDelight a răspuns:

Nu câștigi nimic. Dacă te uiți bine sunt multe persoane cu peste 300 de fundițe care nu sunt experți TPU. Fundițele ajută la creșterea punctajului și a locului ocupat printre cei 68000 și ceva de persoane de pe aici.
În schimb răspunsurile date cu atenție și folositoare, fără jigniri te fac să devii expert TPU. Din câte am auzit eu trebuie să ai peste 500 de răspunsuri excelente pentru putea deveni.
Baftă!

| Eva9610 a răspuns:

Daca ai multe fundite poti devenii Expert TPU.Nu castigi nici un premiu, stai linistithee hee

| Nicoleta a răspuns:

Nu castigi nimic.Doar mai multe puncte care iti asigura un rank mai bun.Pentru asta iti trebuiesc si voturi.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă ai cele mai multe fundiţe pe TPU nu câştigi nimic. Ele reprezintă aprecierea anumitor persoane pentru răspunsul dat de tine. Dacă tu răspunzi ok şi persoana care a pus întrebarea apreciază răspunsul tău îţi dă fundiţă. Baftă!

| NuAmHabar a răspuns:

Funditele te fac expert TPU. ele valoreaza 100 puncte.Cu cat ai mai multe puncte si raspunsuri la intrebarile altora cu atata ai mai multe sanse sa fii expert TPU.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu castigi nimic. Fundele sunt pentru a arata care a fost raspunsul cel mai bun si mai folositor pentru cel care a pus intrebarea. Numai bine!

| Miяu a răspuns:

Nu castigi nimic.

Daca ai fundite inseamna ca ai raspuns corect la multe intrebari ( Ai ajutat oamenii cu cel mai bun sfat, program, orar depinde ) Si poti deveni expert TPU, sau cum este acum Brigaela, USERUL ANULUI... Deci, funditele sunt un fel de recompense pentru cel mai bun raspuns.

| Ysha a răspuns:

Funditele te ajuta sa urci in rank

| 9999999999 a răspuns:

Te cistigi pe tine insuti si sint sigura ca vei fi mandru ca poti ajuta multi oameni care asteapta un sfat de care au nevoie si sint sigura ca te bucuri si tu cind primesti un raspuns folositor tie