| bestia a întrebat:

Daca am depus dosarul 1 de emigrare in Canada in Mai 2010 printr-o firma (ONG) specializata (nu mi s-a confirmat trimiterea acestuia, nici nu am primit vreun raspuns), si vreau sa ma casatoresc si sa plec impreuna cu sotia... Dosarul meu va fi afectat cumva? Eu m-am gandit la faptul ca atat sotia cat si actele de casatorie pot fi atasate dosarului meu. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| bestia explică:

Atat actele sotiei, cat si actele de casatorie... adica tongue

| CataC a răspuns:

Salut
Chiar e relevanta opinia noastra in cazul tau?
De ce nu suni la ONG-ul respectiv, ei vor sti exact, te costa 3 minute telefonul.
Bafta

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si ai asteptat atata timp fara sa te mai interesezi de stadiul dosarului? Dosarul tau nu va fi afectat, doar ca va trebui completat si va trebui ca si sotia sa isi depuna dosarul, daca si ea vrea sa mearga. Numai bine!