| VIKZ a întrebat:

Daca as avea o afacere cu autocare (transport de persoane in Romania) profitul cam unde s-ar situa. Credeti ca 15 % e mult din castigul total intr-o luna?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Doar tu iti poti face socoteala asta.Calculeaza cu cat iti platesti soferii, cat va costa motorina, intretinerea autocarelor...si nu cred ca 15% e mult, dar desigur depinde si in ce zona vrei sa iti deschizi afacerea.Altfel merge intr-un orasel mic, altfel merge intr-un oras mare.