| Mary505 a întrebat:

Ce tip de afacere credeti ca mai este inca profitabila in Romania?

Răspuns Câştigător
| คηηє a răspuns:

Mmm... In Romania locurile de munca care aduc bani frumosi sunt in domeniul IT si financiar... Dar o afacere profitabila cu un salon de coafura, manichiura si frizerie va fi intotdeauna ceva profitabil, deoarece toti oamenii vor sa scape de par si mai ales vara in perioada nuntilor happy. Fundoi? puppy dog eyes
Have a good day!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vulcanizarea si spalatoria auto [astea sigur nu dau faliment]

| Bondarel99 a răspuns:

Saorma

| WhiteLife a răspuns:

Cea pe baza de IT.

| stroedaniel13 a răspuns:

DIn punctul meu de vedere, Romania este o tara moarta, in care nu prea mai merge nimic.

Am vazut ca au aparut o serie de site-uri de genul http://www.afaceri-profitabile.com care te invata cum sa faci bani.

Oare sunt ok?

| EddiWeed a răspuns:

Servicii funerare/pompe funebre

| dött a răspuns:

Covrigariile. Nu glumesc, sunt peste tot si mereu lumea cauta asa ceva.