| popipopi a întrebat:

Daca dai cei 100 de euro examenul pentru permisul auto si pici orasul instructoru trebuie sa iti inapoieze banii? si daca nu ti-i inapoiaza te poti duce la politie sa declari? rezolvi ceva!?

6 răspunsuri:
| MojeGabriel1997 a răspuns:

Daca vrei sa faci scoala de soferi si nu esti sigur ca stii regurile de circulatie, te sfatuiesc s amai astepti puitn big grin din propria experienta iti spunc a scoala de soferi nu iti returneaza niciun cent si nu ii poti reclama sad

| pitesti a răspuns:

MojeGabriel1997 sigur vorbesti din proprie experienta daca ai 16 si permisul se ia la 18 laughing

| kiv1990 a răspuns:

Nu ti-i innapoiaza nimeni
aici tu ai picat din cauza emotiilor mai mult, mai fa citeva lectii de practica
si incearca sa mai sustii odata examenul

| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-i da inapoi. Daca reclami sa fii sigur ca nu mai ai sanse la permis.Cel putin in orasul tau.Sunt mana in mana.Asa ca stai linistit.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instructorul nu este vinovat ca tu pricepi greu si uiti repede. Nici o instanta sau politia nu-ti vor da castig de cauza. Daca, insa, poti sa demonstrezi ca instructorul n-a facut numarul de ore necesar poti sa-l castigi in instanta si sa-i ceri daune si morale. Dar, mortii se acopera cu pamant si vii cu acte. Nu se va lasa el neacoperit de acte ca sa demonstreze ca a facut toate orele.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pe ce baza faci reclamatie, pe prostia ta? cine te pune sa dai spaga? si cine iti garanteaza ca se rezolva?