| FnaticCosmin a întrebat:

Daca eu sunt elev si nu am carnetul stampilat dar am poza pusa si note in el semnate, pot merge cu trenul si sa am reducerea aia de elev? sau trebuie sa fie neaparat semnat de director? sunt in vacanta si nu cred ca directorul e la scoala

Răspuns Câştigător
| G4by97 a răspuns:

Trebuie semnat nu poti merge cu reducerea mi s-a intamplat si mie funda big grin

4 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Nu poți. Trebuie să fie vizat.

| FnaticCosmin explică (pentru G4by97):

Ok mersi

| G4by97 a răspuns (pentru FnaticCosmin):

Cu placere

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca nu ai carnetul semnat, nu poti beneficia de reducere. Poti avea cate note semnate vrei tu, nu intereseaza pe nimeni. Directorul este zilnic la scoala (in afara de weekend)Pe timpul scolii, este o parte de personal in scoala, care fac, curatenie si aranjeaza clasele, directorul, directorul/directoarea adjunct, secretariatul. Nu sunt toata ziua acolo, in mod normal, in vacanta este oamenii sunt chemati si stau la scoala pana la ora pranzuli. Deci daca te duci pe; a 9-10, cred ca il gasesti pe director acolo, daca nu, mergi la secretariat. Bafta!happy