| CarolineF a întrebat:

Dacă sunt elevă si vreau să merg cu trenul mai am parte de reducere dacă nu imi este stampilat carnetul, dar imi este semnat de director? Trebuie neaparat să aibă și ștampilă sau e ok dacă am doar semnat de director?

Răspuns Câştigător
| Albinuța767 a răspuns:

Trebuie stampila. Că aia de acolo nu știu că e semnat de director dacă e copiata de de tine. Daca are stampila dovedește că directorul a semnat.

1 răspuns:
| Bebe09 a răspuns:

Trebuie sa ai stamplia...s ar putea sa ai probleme cu cele de la casa de bilete.