| AlexiaMaria123 a întrebat:

Daca merg la mare si stau la gazda si nu la o vila/pensiune/hotel, ies mai ieftin?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da iesi mai ieftin, dar confortul are de suferit

| Castorul a răspuns:

Cand te gandesti ca poti gasi o gazda cu 30-40 de lei pe noapte si o vila/pensiune/hotel de la 70-80-90 pe noapte...da, clar iesi mai ieftin happy

| MotanAndrei a răspuns:

Normal happy

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Da absolut iesi mai ieftin! Am fost si eu cu ai mei la mare si am stat o singura data in gazda, si sa stii ca a fost chiar bine.Plus ca am avut mai multi bani de cheltuit pentru diverse lucruri.

| Branet_Tudor_1991 a răspuns:

Buna, cand am venit din concediu din Bulgaria, am vrut sa ramanem 3 zile si la noi la mare (mangalia) la o gazda.Pana la urma am ramas ca mai erau si niste prieteni acolo.Ne-A COSTAT cazarea 80 pe zi. La un hotel de 3 sau 4 stele din eforie nord costa 110 lei pe zi si iesi mult mai bine asa.Gazda sta numai pe langa tine si nu te lasa sa respiri.in plus, nici nu am avut apa calda.recomand hotel sau vila sau orice altceva.