| Ingognito a întrebat:

Deci daca ma duc pana in Ungaria cu bicicleta mai trebuie sa stau la coada de masini sau pot sa trec in fata? Trebuie sa platesc ceva ca sa pot trece, sau doar arat cartea de identitate si asta e?

6 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Te-ai uitat la Bucharest bike traffic?

| Ingognito explică (pentru Illuminati2016):

Nu dc? si cine e?

| sierra1 a răspuns:

Du-te liniștit. Nici la mașini nu e coadă dar nici nu stai dacă ar fi. Să ai CI și vesta și cască și lumini

| Ingognito explică (pentru sierra1):

Obligatoriu? Am doar Vesta da oricum pe intuneric nu merg

| sierra1 a răspuns (pentru Ingognito):

Cum vrei tu - uneori au vameșii momente de ultracorectitudine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca e nevoie sa stai la coada de masini, din ce stiu eu pe la Oradea exista si o pista care trece granita