| Missperfect a întrebat:

Descrieti-mi cum vi se pare mersul cu trenul! pentru cel mai bun rasp funda

Răspuns Câştigător
| pinkpupix a răspuns:

Trenul este unul dintre cele mai placute mijloace de transport. In afara faptului ca ai parte de o calatorie calma, linistitoare (nu ca in masina) ambianta din tren este de asemenea un avantaj. Intotdeauna o calatorie cu trenul impreuna cu cativa amici va fi mult mai distractiva decat o deplasare cu alt mijloc. Ne mai putem gandi si la faptul ca trenul apare in foarte multe romane si filme vechi acest fapt facandu-te sa te intorci in timp. Sfatul meu intr-o calatorie cu trenul este sa pleci cu multi amici, sa nu va lipseasca o chitara si un pachet de carti, iar in cazul in care nu ai parte de companie nu-ti uita acasa cartea preferata si muulta ciocolata calda.

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O calatorie palpitanta printre ciudati si mosi nostalgici! oricum e bine fata de autobuz!

Răspuns utilizator avertizat
| mmeee79 a răspuns:

Cum sa mi se para...betici peste tot, fumatori, oameni care abuzeaza de persoane, frig...si totusi, printre toate acestea, e placut sa privesti peisajele!

| yoo23 a răspuns:

Mersul cu trenul: in primul rand mai sigur, poti vizualiza multe peisaje si alte lucruri pe geam, ai mai mult spatiu, si e destul de palpitant daca mergi cu niste prieteni. Eu iubesc sa merg cu trenul cu cineva cunoscut.

| Missperfect explică:

Ca sa iti raspund la intrebare bogdan am mers cu trenul azi si mi-a placut pentru ca nu am mai mers de acum 5 ani!

| Melissssa a răspuns:

Buna Emily!
Mie mi se pare foarte frumos sa merg cu trenulbig grin
Merge el mai incet, numai ca ai ocazia sa vezi foarte multe peisaje incantatoare:X
fundita?

| FurniciCoapte a răspuns:

Mersul cu trenul este o calatorie placuta(din punctul meu de vedere) ai sansa sa cunosti noi oamenii, sa mai inveti cate ceva despre pshologia umana(adica vezi si tu cum se comport alti oamenii), peisaje eosebit de frumoase.Astea in cazul unel calatori placute.happy
Dar poate fi si o calatorie total aiurea.De ce? Simplu:conditi de calatorie jalnice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa, ca m-o tras un curent de la un geam de faceam ca locomotiva in pna mea!

| doroteea a răspuns:

Ador sa merg cu trenullove struck si as vrea sa merg si noaptea, sa trec prin cateva orase cu multe lumini, dar deocamdata am mers cu trenul doar ziuahappy.

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Mie imi place mai mult mersul cu trenul decat cel cu maxi taxi e mult mai relaxant si poti vedea multe imprejurimi frumoase.
Poti dorimi si relaxa in timp ce mergi spre locul dorit.
:X :X :X
Fundita?

| cosmy_7533 a răspuns:

Buna!? Depinde cu ce tren mergi, daca calatoresti cu un tren cu viteza mai mare o sa ti se para interesant, dar daca calatoresti cu un tren care merge cu viteza melcului o sa fie foarte plictisitor! happy

| florin_4376 a răspuns:

... Ok pentru mine mersul cu trenul reprezinta o chestie nobila.adika trenul ne traverseaza cu o medie de km intre 0-100 km dupa mine in fine adica ca si cum merg din bucuresti in...Ploiesti si desi e frumos sa mergi cu trenul. Ok cu placere pentru parerea mea. Baftahappy

| Razvannn6 a răspuns:

Cum sa fie, daca esti singura cam naspa,-nu pr ai ce face in afara sa asc muzica pe mp3 sau telefon, daca esti cu cineva tot mai schimbi o vorba, si depinde si ce tren alegi Sageata Albastra sau alea mai vechi happyfundita?

| BabyA a răspuns:

Pai iti zic eu cum e cel mai fain sa mergi
Bun lucrurile de baza ca sa fii mereu happy pe tren:
telefonul
psp(sau un joc portabil sau un joc pe tel)
muzica
Booon cand urci in tren ca sa fie de 2 ori mai hapyyy sa mearga o prtn cu tine sau daca nu vb cu cineva la tel joacate pe tel si asc muzica
In general pe tren e bine dar sa ai grija sa fie curat

| georgica34 a răspuns:

Este super... cel mai ciudat mi se pare ca imi place sa imi pun capul pe geam cand vreau sa ma culc in timpul mersului cu trenul laughing. imi place sa calatoresc mult si cu trenul este linistitor mai ales ca poti s ate bucuri de minunatul peisaj de afara!

| cristian_4701 a răspuns:

Este foarte tare am mers odata si parca zbori e super

| bogdanme a răspuns:

Cum sa pui asa intrebare...esti inculta? sau nu ai mers cu trenul in viata ta?