| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Este frumos in Thassos? Ce este de vizitat si ce plaja este mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| doarcineva212413 a răspuns:

Daca ma mai stii tu, profesorul de pian (faceam cursuri, mai de mult) mi-a aratat poze cu marea mediterana, de aia am zis in intrebarile precedente ca plaja e cristalina, ca smaraldul (pozat cu s4, ultimul model, camera remasterizata, de parca ar fi 4k, mare cristalina, fara tigari, nu fecale, ce vrei, dar trebuie sa stii engleza, apa minerala se numeste soda.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Toata Grecia e superba!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru doarcineva212413):

E frumos si ieftin in Thassos.