| tataye68222 a întrebat:

Salut, in vara am decis sa plec in Thassos, in februarie fac rost de bilete si acum as vrea sa va cer niste pareri, care este cea mai frumoasa plaja avand in vedere curatenia, pretul dar si cat de curata este apa. Orice parere este importanta. Sfatuiti-ma din experienta voastra.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Salut, recomand cu placere Thasosul vezi daca te poti caza la Vila Popi am stat la ei si locatia e excelenta +30 25930 23157
Cea mai frumoasa plaja sa zicem si aproape de vila este cea din port la 5-7 minute de mers pe jos insa cea mai buna plaja este golden beach in port se poate lua autobuzul si te lasa fix la plaja.
Sunt cel putin 5 plaje unde te poti balacii inclusiv la plaja de marmura (marble beach)