| Robertttttttt a întrebat:

Este rau sa calatoriti cu trenul trebuie sa fac naveta cu trenul si nu stiu cum e pareri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde şi de traseu.La început o să ţi fie greu dar în timp o să te obişnuieşti. Dacă trebuie făcut trebuie să te conformezi.

4 răspunsuri:
| Elly4699 a răspuns:

Am fost cu trenul noaptea si mi-a placut mult.
Poate o sa iti placa si tie.

| Anonymous1247 a răspuns:

Dacă îmi spui și traseul te pot ajuta big grin fiindcă cunosc in mare ce fel de compunere au trenurile big grin

| Hydrangeaceae a răspuns:

Privelisti frumoase**

| AlinaG a răspuns:

E friiiiig! O sa ingheti de frig :p Glumeam...Depinde ce transeu faci, daca trenul e cat de cat nou, modern sau are sistem de incalzire :p