| anonim_4396 a întrebat:

Buna, daca voi ati dori sa calatoriti, insa prietenul/iubitul vostru are o teama enorma fata de avion, ati fi de acord sa calatoriti cu trenul in alte tari, chiar daca dureaza mai mult drumul sau i-ati da papucii laughing?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu trenul imi place dar pierd 3 zile sa ajung acasa sau masina nu strica deloc.

| mihai69 a răspuns:

Sunt și alte variante.
Dar nu ar fi un impediment care să împiedice o relație.

| Șurubelniță a răspuns:

Mă duc singur, n-are rost să obligi omul să facă lucruri ce nu îi fac plăcere. Eventual aș încerca să o fac să încerce măcar o dată. Dacă rămâne la aceeași părere atunci să meargă cu trenul, îi fac cu mâna din avion.