| Alcszusa a întrebat:

Voi ce ati alege din : a sta la gazda, la camin sau sa faceti naveta cu trenul? happy

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Cred ca daca vrei sa eviti tot felul de probleme. daca esti o fire mai sensibila si nu ti plac..problemele Te sfatuiesc mai bine sa faci naveta ..decit sa intri in tot felul de conflicte.

| Alcszusa explică (pentru VadTot):

Sincer grea alegere!big grin

| VadTot a răspuns (pentru Alcszusa):

Off ..multumesc pentru fundita.
apropo ce distanta este...>? facand naveta cu trenul?

| Alcszusa explică (pentru VadTot):

Cam 30 de kilometribig grin

| VadTot a răspuns (pentru Alcszusa):

Deci Te Sfatuiesc sa faci naveta! Crede ma vei face cea mai buna alegere! Ai sa vezi daca nu sa vi si sa ma faci cum vrei tu! ok?

| Alcszusa explică (pentru VadTot):

Ok. Oricum mersi pentru ajutor. Am sa incerc si naveta si camin. Ce o sa iasa nu stiu, dar incercarea moarte n-are!:*

9 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Eu aş sta la cămin.

| Brâncuşi a răspuns:

Naveta deoarece esti in siguranta la tine acasa, da intr-adevar dai niste banii in plus dar la camin tot aia e, doar nu stai gratis.

| Klaudya27 a răspuns:

Eu am stat in gazda, dar sincer nu este o alegere buna deoarece propietarul gazdei nu ma lasa sa folosesc anumite lucruri (ale mele)in camera in care era a mea, si asta nu am putut suporta.O luna am facut naveta si am slabit 3kg.Ar trebui sa te duci la camin, nu am stat niciodata intr-unul, dar cred ca e mult mai bine decat sa stai in gazda sau sa faci naveta.Mult succes!