| alexdop21 a întrebat:

Esti anuntat ca pleci pe o insula pustie in mijlocul oceanului pentru 3 ani, poti sa iei 3 lucruri cu tine oricat de mari oricat de ciudate dar sa nu ai legatura cu lumea externa si nici o alta persoana, care ar fi alea?

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Poi dk si pe bubu si pe nony ii anuntati ca pleaca pe o insula, presupun ca e aceeasi insula nu?hee hee
dci sunteti niste norocosi, luati 6 lucruri cu voi si le folositi la comun smugsmug

36 răspunsuri:
| eu_3271 a răspuns:

O casa, un iaht, un generator electric

| eu_3271 a răspuns:

@alexdop21 ai zis ca oricat de mari si oricat de ciudate. Se pot muta si case. Ca sa-mi fac una acolo mi-ar trebui prea multe materiale + cel mai important ar trebui sa ma pricep.

| wings a răspuns:

L-as lua pe prietenul meu... dar daca nu e vb despre persoane...laptop-ul daca as avea priza pe insula...hainele ...si foarte multa mancare...

| Rares77 a răspuns:

Http://www.military-test.ro/......_5924.html cel mai bun cutit de supravietuire se transforma in sulita.
www.military-test.ro sa nu-ti uiti prietena :)

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Eu mi-as multe haine care mi-ar fi ca perna, plapuma, patsi de imbracat pentru 3 ani, mancarept 3 ani si un laptop care imi vor oferi informatii pentru supravietuire pe o insula pustie (laptop-ul merge fara priza si cu internet)big grin

| PaRaZiTu a răspuns:

Cutit, topor, bricheta ar fi de ajuns sa supravietuiesc dar nu ar strica un laptop un mp3 un telefon niste haine si de ce nu si o gagica sa nu ma plictisesclaughing bine laughing ar fi bine nu?laughing

| ned a răspuns:

Tinand seama ca e de stat doar trei ani si ca au raspuns destui cat sa facem o mica comunitate pe insula respectiva, as lua doar bani la mine, cumpar voturi si ajung primar, dau nume insulei "Sectorul 5" si sa vezi trai nenica, n-am vazut primar sa o duca rau. Totusi as lua si o biblie, sa nu pacatuim cam des si din interes.