| VinnieS1 a întrebat:

Exista un aparat care sa traduca in alte limbi si inapoi? V-a rog la vara plec in italia si nu stie nici persoana pe care o cunosc. Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| 123456 a răspuns:

Nai decat sa intri pe traduceri online... acolo intru si eu scrii textu si pui limba. si eu invat ca tot la vara plec si eu in Italia :-p aa si mai e si italiana audio. deci pentru asta trebuie sa-mi dai fuuundaaa happy :-p

3 răspunsuri:
| IONUT778 a răspuns:

Google translator

| tosevmarcel a răspuns:

Daca ai un smart phone http://translate.google.com/#

| mirunaana a răspuns:

S-a inventat chiar saptamana trecuta a fost dat publicitatii dar costa mii de euro...