| Faranume242424 a întrebat:

Explicați-mi cum se face check in online, la wizz, Ryanair. E gratuit? Ce bagaje am incluse gratuit? Dacă cumpar un bilet pentru Dubai cu wizz, am acea taxa de 150€ inclusă in biletul de avion?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Păi cum să se facă?!? Intri pe pagina lor de internet, apoi faci clic pe link-ul de check-in și aplici pașii care urmează. La toate companiile este gratuit; achiți un tarif doar dacă vrei să-l faci mai din timp decât ăla gratuit, sau dacă vrei să alegi un (alt) loc decât cel atribuit automat de către sistem. Sau alte „bonus"-uri (gen priority boarding etc.)