| christianlaroka a întrebat:

Funda. Hey TPUhappy.

In 6 zile urmeaza sa plec alaturi de familia mea in concediu la mare in statiunea Constantin si Elena din Bulgaria, la hotel Rubin. As vrea sa va intreb cum se prizinta hotelul (pentru ce-i care ati fost) si mai ales cum se prezinta statiunea. Va rog foarte mult sa imi spuneti deoarece am vazut niste pareri despre hotel care nu au fost prea bune.
Multumesc! Raspunsul cel mai bun primeste fundita!tongue

4 răspunsuri:
| 96SeB96 a răspuns:

Cauta si tu pe net, vrei sa primesti totu mur in gura?

| christianlaroka explică (pentru 96SeB96):

Am cautat, am si specificat, vreau sa vad daca e cineva care a fost si cunoastewinking.

| 96SeB96 a răspuns (pentru christianlaroka):

Ok, sry. happy

| christianlaroka explică (pentru 96SeB96):

Nicio problemawinking.