| Andreeabitu a întrebat:

Hei! as vrea sa stiu si eu de cati bani de buzunar am nevoie pentru 6 zile la Roma.

3 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Poi acum depinde de cati bani ai si tu. Dar sa zic ca 500 euro sunt de ajuns. Adica asa pentru Colloseum pentru Pisa daca vrei sa o vizitezi. Punctele mai principale de atractie. Fontana di Trevi :X super. Orikum sa zicem ca 500 pentru tot e OK happy. Succes si Vacanta PLacuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100-200 de euro iti ajung, te abtii un pic de la toate suvenirurile. Nu cred ca`ti trebuie juma` de mie de euro doar ca bani de buzunar. Daca mergi acolo ai probabil masa si cazarea asigurata, daca zici bani de buzunar. Deci doar pentru eventuale intrari si mici suveniruri.

Distractie placuta`!:*:*:*

| lawryka a răspuns:

Pai depinde de tine...Eu am fost la roma[vara stau la parintii in italia]. si 6 zile hmmmm cam de 500-600 de euro dar poate si mai putin depinde de tine daca cumperi mai multe suveniruri ca mine nu mai stiu dar si cazre cred ca cam 700 de euro ...credema hotelurile sunt mai scumpe pe acolo am fost si eu si de aia iti spun

sper ca am fost de folos.

Funda?