| Pe bunee? a întrebat:

Hei cine a fost in NY(new york)? cum a fost? cat a costat calatoria cu avionul dus - intors? pleaseee vreau sa merghappy.

Răspuns Câştigător
| cmm a răspuns:

E simplu daca ai viza, altfel nu iti da bilet nici o agentie. Eu am fost anul trecut cu KLM, a costat 600 de euro, dar acum vad ca au ridicat un pic preturile, iti recomand totusi KLM, cu escala la Amsterdam. Daca iei bilete pe net e mai ieftin cu vreo 20 de euro. Daca vrei mai multe oferte de zbor, intra pe travelocity.com, ai multe obtiuni. Totul a fost excelent. pentru hotel intra pe booking.com si ia hotel, ai grija multe au baie comuna, ia la 3 stele, gasesti cazare superbuna pe la 100 de dolari/noapte/camera dubla. e foarte usor sa te descurci in NY, strazile sunt drepte, neintortocheate, du-te spre strada 1, sunt hoteluri bune, sigure si la 10 minute de mers usor pe jos de Cental Park, 5 avenue... e mai bine sa iti faci singur rezervarile decat prin agentie.

1 răspuns:
| mecfoy a răspuns:

Vezi kayak.com pentru bilete! Bafta!