| cryss2005 a întrebat:

Am 12 ani. As vrea in vara sa merg cu mama in Oradea, la Băile Felix.As vrea sa călătoresc cu avionul din Iași până în Oradea.Stiti daca îmi trebuie și semnătura tatălui? Pot călători doar cu semnătura mamei? Oriunde in Romania.

6 răspunsuri:
| cryss2005 explică:

Și de ce acte am nevoie, cam cat ar costa biletul?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie doar certificatul tau de nastere si biletul. Nu trebuie semnatura tatalui deoarece nu parasesti tara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu iesi din tara nu ai nevoie de nicio semnatura.

Avand in vedere ca nu e abor direct ci cu escala in Bucuresti te ajunge vreo 150 euro un bilet dus intors

| Itanul a răspuns:

Exista zbor Iasi-Oradea?
Tu de unde esti de fapt? Nu esti din Romania.

| cryss2005 explică (pentru Itanul):

Sunt din Romania, din Iași. Și există zbor de acest gen.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru cryss2005):

Da si mie un link cu zborul ala direct Iasi - oradea
nu de alta, dar daca nu exista pe site ul aeroportului destinatia, si nici pe cel al companiilor aeriene care opereaza in Iasi ma indoiesc ca l au inventat pentru tine.