| sonike a întrebat:

Hei TPU am 15 ani si voi pleca in Grecia in tabara si vad ca, daca nu am minim 17 ani nu pot sa am la mine 1pachet de tigari. se verifia cumva la vama? sau stiu eu., ca sunt mai scumpe acolo
dau funda pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Da dar nu ai voie să ai mai mult decât un cartuș de țigări la vamă, plus de asta dacă e un control de rutină cel mai bine e să le pui între o geanta mică personală.și să nu cumva să fie țigăricontrafacute

3 răspunsuri:
| toleagiulia a răspuns:

Nu se verifica la vama, ii spui ca esti fumator /fumatoare, nu este nicio problema

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce daca sunt mai scumpe acolo... parca fumatorii fac orice pentru o tigara. In caz ca te intreaba ceva la vama le dai insotitorului ca doar nu te lasa sa treci granita singurel.

| madymdy a răspuns:

Buna...pentru ca sunt in Grecia iti spun eu preturile sunt aceleasi la tigariwinking