| TnCristinaa a întrebat:

Am cumparat un bilet de avion de pe internet (Blue Air) si trebuia sa primesc pe mail biletul.Dar nu pot sa accesez acea adresa ..am niste probleme si nu o pot accesa Ce sa fac? Cu cine iau legatura? Pot sa solicit sa mi se trimita pe alta adresa de email pe care pot intra? Dau FUNDA!(URGENTT)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai stiu cum e la blue air, dar nu ai un cont pe site la ei unde ar trebui sa ai toate documentele?

| TnCristinaa explică (pentru suntserios):

Am luat cu contul altcuiva..eu nu am..si nu mai pot intra pe mail-ul ala pe care e trimis biletul..nu stiu cu cine sa vorbesc pentru a rezolva problema. daca e sa trimita pe alta adresa.e prima data cand il cumpar de pe internet

| gelu1970 a răspuns:

De ce nu incerci sa recuperezi adresa de mail? e de yahoo?