| 2ℓєι a întrebat:

Hei.
Am o adresa de Email iar cand incerc sa intru pe ea imi spune ca pot intra doar daca o sa imi trimita un sms pe telefon sau cod pe adresa de email secundara. Desi dau sa imi trimita sms (am numarul respectic de telefon) nu primesc nici un sms iar cand dau sa-mi trimita mail pe adresa secundara (am acces la ea) nu primesc nici un email.
Ajutor va rog,

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo? Contacteaza firma aceea printr-un mail.

| Ceputa a răspuns:

Mi s-a intamplat, trebuie sa astepti cateva ore nu stiu exact de ce dar iti spun cum am procedat eu cand mi s-a intamplat, incearca dupa cateva minute/ore dar inainte de a cere codul restarteaza-ti telefonul, si daca nici asa nu merge baga cartela in alt telefon, si daca nici asa nu merge incearca sa schimbi parola adresei secundare de mail pentru a avea acces la codul trimis acolo! Sper ca te-am ajutat!