| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare viața in Anglia? In Londra sau in orășelele de pe lângă ea? E scumpă viața acolo? Pt ca o sa ma mut la facultate acolo si vreau sa vad cum o sa ma descurc...MULTUMESC!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a făcut acolo master la conservator.
Când o întrebau prietenii din România ce mai faci, ea răspundea mi-e foame.
Eu am despre inteligență, IQ opinia că nu notele la teste dau măsura ci modul în care te descurci când te-ai încurcat.
Dacă ai ajuns să fii primită acolo la fac, ori ești talentată sau tarentată. Ambele semne de inteligență peste 100 la IQ.
Te vei descurca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Londra, după orașele din Scandinavia cred ca e cel mai scump oraș din Europa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da,stiu ca din păcate e cel mai scump...