| ImCalledLamă a întrebat:

Pe 27 iulie plec in tabara la Straja, la vila Alpin. Cum e zona? Cum e vila? cazare, masa, tot ce stiti. Si nu site sau copy-paste de pe "amfostacolo" vreau parerile voastre. Merci

Răspuns Câştigător
| username010000000 a răspuns:

E super te vei distra ..........foarte extra mult

8 răspunsuri:
| ImCalledLamă explică (pentru username010000000):

Emm, sa inteleg ca zona e frumoasa, dar ai vreo idee despre vila?

| username010000000 a răspuns:

Vila e și ea foarte interesantă

| mihai69 a răspuns:

„... Si nu site sau copy-paste de pe "amfostacolo" vreau parerile voastre."
===
Așa, deci nu vrei copy/paste de acolo, ți se pare că răspunsurile primite aici sunt mai utile. :)
E drept că despre vila Alpin ( http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=vila-alpin--straja-hd&id=8204 ) nu-s prea multe scrise, nici prea recente. Dar cred eu că sunt mai utile decât două vorbe-n vânt ca aici.
Citește și despre zonă tot acolo: http://amfostacolo.ro/....../hotel.php
Părerea mea este că AmFostAcolo este exact saitul potrivit când ai nevoie de informații reale despre orice loc de petrecut vacanța.
Distracție plăcută acolo!

| ImCalledLamă explică (pentru mihai69):

Daa..asa credeam si eu ca e cel mai cel pana vara trecuta, asa pe scurt ma uitam acolo la un hotel, multe pareri, 80% recomandau si ziceau vai ce tare e, cand am ajuns la hotel..vai de capul lui happy

| mihai69 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Și ai scris despre experiența ta, ca să le mai „tai" din %%%?

| ImCalledLamă explică (pentru mihai69):

Am uitat rolling on the floor

| mihai69 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Păi vezi?
Ideea este că e bine să citești și ce (dar mai ales CINE și CUM) scrie acolo despre un anume loc. Chiar dacă e preferat de 85% dintre cei ce scriu, poate tu ești mai aproape de cei 15% cărora nu li se potrivește acea cazare. De aia e și util să spui acolo ce ți-a plăcut și ce nu.

| ImCalledLamă explică (pentru mihai69):

Pun acuma rolling on the floor